لیفت ران

لیفت ران

لیفت ران جهت بالا کشیدن ران های افتاده و آویزان صورت می گیرد، این جراحی بسیار مطمئن و تاثیر گذار می باشد .

لیفت ران

افزایش سن و اضافه وزن موجب افتادگی و شل شدگی پوست نواحی از بدن مانند ران می شود که می توان با جراحی لیفت ران این مشکل را برطرف ساخت.

آویزان بودن  و افتادگی لیفت ران در کاهش تناسب اندام و اعتماد بنفس افراد بسیار تاثیر گذار است ، در نتیجه جراحی لیفت ران در افرادی که با این مشکل مواجه هستند توصیه میگردد.

جراحی لیفت ران با برداشتن پوست اضافی قسمت داخلی و خارجی ران و چربی های اضافی در پاها فرم بسیار ایده آل و مناسبی  را ایجاد می نماید .

در بیشتر موارد جراحی لیفت ران  با جراحی لیپوماتیک همراه است تا چربی های اضافی از قسمت ران خارج شود و با تخلیه چربی فرم زیبا در این ناحیه ایجاد گردد.

برش در لیفت ران

در جراحی لیفت ران برشی بصورت افقی یا عمودی در ناحیه مورد نظر توسط جراح داده می شود تا پوست اضافی برداشته شود .نگرانی در رابطه با اسکار برش نداشته باشید چون بعد از مدتی محو خواهد شد .

دوره نقاهت بعد از جراحی لیفت ران

فرد پس از جراحی نیاز به بستری در بیمارستان ندارد، تا بهبود جای بخیه ها بیمار باید به خوبی مراقبت های لازم را انجام دهد تا بتواند نتایج قابل قبولی  را از جراحی لیفت ران خود بدست آورد.

نباید تا ۴۸ ساعت پس از جراحی لیفت ران بیمار استحمام داشته باشید ، توصیه می شود پیش از جراحی لیفت ران  فرد استحمام نماید تا نیاز به استحمام تا ۴۸ ساعت بعد از جراحی نداشته باشد.

مراقبت از بخیه ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد در زمان استحمام از خیس شدن بخیه ها خودداری نمایید.

استفاده از گن پس از جراحی لیفت ران الزامی می باشد، به مدت ۶ ماه توصیه می شود از گن استفاده شود.

جراحی لیفت ران می تواند باعث شود که به اندام ایده التان دست پیدا کنید افرادی که با مشکل افتادگی پوست ران رو به رو هستند می تواند از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایند.

لیپوساکشن ران

لیپوساکشن روشی برای استخراج چربی‌های اضافه از قسمت های  مختلف بدن از جمله ران‌ها، شکم، پهلوها، بازوها، اطراف زانو، صورت و گردن میباشد .

 

لیپوساکشن ران

پیشرفت تکنولوژی در سال‌های اخیر باعث شده که روش‌های لیپوساکشن نیز بهبود یابند و هم جراحان و هم بیماران بتوانند به نتایج بهتری برسند و بیماران دوره ریکاوری کوتاه‌تری را طی کنند .

 

برای انجام لیپوساکشن، یک برش بسیار کوچک در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌شود و یک لوله‌ی بسیار باریک وارد لایه زیرین پوست شده و بافت‌های چربی را به  بیرون می‌کشد.

روش‌های مختلفی برای انجام لیپوساکشن وجود دارد مانند : لیپوساکشن تامسنت، لیپوساکشن با اولتراسوند و لیپوساکشن با ویبراتور الکترونیکی.

تایوپلاستی یا جراحی لیفت ران

روش های مختلف زیادی برای برطرف کردن مشکلات مربوط به ناحیه ران وجود دارد. همه ی این روش‌ها برای افرادی مناسب است که می‌خواهند فرم ران‌های خود را بهبود دهند و از شر پوست اضافی ران‌ها که دچار افتادگی شده است، رهایی یابند .

این که چه نوع جراحی برای هر بیمار باید انجام شود، پس از جلسه‌ی مشاوره‌ی بیمار با جراح تعیین  خواهد شد. جراح شما پس از ارزیابی دقیق وضعیت شما و صحبت با شما در رابطه با  نتایج مورد انتظارتان از جراحی و خواسته‌های شما، روش جراحی را مشخص می‌کند.

ران ایده آل از دیدگاه زیبایی

پوست قسمت داخلی ران ها در حالت ایده آل باید صاف، کشیده و فاقد شل شدگی باشد . همچنین در حالت اید آل  لایه ای خفیف تا متوسط از چربی در سطح داخلی ران ها وجود دارد که البته این چربی تا اندازه ای است که قسمت داخلی ران ها به یکدیگر برخورد نمی کند.

در نهایت  تغییرات وزنی و کاهش الاستیسیته پوست، پوست قسمت داخلی ران ها ، شل و افتاده شده و با یکدیگر بر خورد می کند. در همچین  شرایطی جراحی لیفت ران می تواند این مشکلات را برطرف کند.

آیا جراحی لیفت ران روشی مناسب برای من است؟

جراحی لیفت ران سبب می شود که ران ها صاف تر و خوش فرم تر به نظر آیند . این جراحی با کمک دو مکانیسم لیپوساکشن ( حذف چربی های اضافی) و حذف پوست اضافی ران ها این سودمندی ها را به وجود خواهد آورد .

 

آیا جراحی لیفت ران روشی مناسب برای من است؟

 

تکنیک هایی در رابطه با لیفت داخل ران ها وجود دارد:

تکنیک اسکار کوتاه (جراحی مینی لیفت ران)

تکنیک اسکار عمودی ( جراحی لیفت ران)

تکنیک اسکار کوتاه که توسط یک برش افقی برروی کشاله ران انجام می شود سبب بهبود شل شدگی و رفع افتادگی پوست یک سوم بخش  داخلی ران می شود.تکنیک اسکار عمودی یه برش در طول ران را شامل میباشد که سبب بهبود شل شدگی و رفع افتادگی کل قسمت داخلی ران تا زانوها می شود.

در تکنیک اسکار عمودی حجم پوست اضافی برداشته شده در مقایسه با تکنیک اسکار کوتاه بیشتر میباشد  در عوض نتیجه نهایی در این تکنیک بهتر و قابل توجه تر خواهد بود.

در هر دوی این تکنیک ها برای حذف چربی های اضافی و دست یابی به ظاهری صاف تر و خوش فرم تر از روش لیپوساکشن استفاده می شود.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت ران هستند؟

انجام این عمل جراحی برای همه ی سنین قابل اجرا است. این عمل باید بر روی افرادی انجام شود که در شرایط سلامت کامل به سر می برند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت ران هستند؟

 

افراد سیگاری باید حداقل ۲ هفته قبل از انجام عمل جراحی سیگار خود را کنار گذاشته و بعد از طی دوران نقاهت شروع به کشیدن مجدد سیگار بکنند.

ملاقات با جراح پس از جراحی لیفت ران

اولین ملاقات بعد از لیفت ران یک هفته پس از انجام عمل خواهد بود. جراح در آن جلسه بخیه ها را می کشد.

ملاقات بعدی با جراح ،دو هفته ، شش هفته و شش ماه ، پس از عمل جراحی خواهد بود. که در هر ملاقات جراح  نظارتی کاملی بر میزان پیشرفت وضعیت بیمار خواهد داشت و همه ی  محدودیتهای فعالیتی را به وی گوش زد خواهد کرد.

مثل تمام اعمال جراحی، لیفت ران هم عوارض و خطرات خود را دارد. در جراحی لیفت ران ، خطرات نادرند اما وجود دارند. در اولین جلسه مشاوره ، جراح  تمامی خطرات و عوارض مربوطه در این جراحی را برای بیماران خود به طور کامل شرح خواهد داد .

 

برخی از خدمات دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *