جراح زیبایی بینی در تهران

جراح زیبایی بینی در تهران

جراح زیبایی بینی در تهران یکی از پرسش های متداولی است که توسط متقاضیان  قبل از جراحی به دنبال آن هستند واز یکدیگر در با ره آن پرس وجو می شود .

همان گونه که می دانید بینی یکی از اعضای اصلی صورت  می باشد که  نقش مهم و تاثیر گذاری را در تناسب و توازن صورت فرد ایجاد می کند. به همین دلیل ایجاد تغییرات در ظاهر بینی مثل کوچک کردن بینی ویا عمل بینی گوشتی می‌تواند نتایج خیلی خوبی برای فرد به همراه داشته باشد.

جراح زیبایی بینی در تهران

دلایل  انجام جراحی بینی

معمولاً افراد به دلایل مختلفی مثل شکستگی بینی ویا زیبایی بینی  این نوع جراحی را انجام می‌دهند. همچنین افرادی که مشکلات تنفسی ناشی از آسیب‌های وارد شده به بینی و نواقص مادرزادی  مانندانحراف بینی  دارند نیز برای این جراحی انتخاب می شوند.

بااین‌وجود، در حال حاضر بیشتر متقاضیان جراحی بینی این عمل جراحی فقط با اهداف زیبایی انجام می دهند.در هر حالت شما باید در انتخاب جراح زیبایی بینی  دقت لازم را داشته باشید زیرا  بازگرداندن بینی به حالت قبل از عمل بینی کاری بسیار سخت و غیرممکن برای جراح زیبایی بینی در تهران است.

همچنین بینی، به عنوان عضوی که نقش مهمی در تناسب اجزای صورت دارد با دو نقش مهم خود در زیبایی و سلامت، حساسیت مضاعفی را در جراحی های پلاستیک بینی ایجاد کرده است.به همین دلیل جراح زیبایی بینی در تهران باید تلفیقی از نهایت دانش، هنر و تجربه ی  را داشته باشد تا احتمال موفقیت این جراحی ها بالا رود.

دکتر زیبایی بینی در تهران

دکتر زیبایی بینی در تهران  باید بتواند بعد از عمل جراحی پلاستیک بینی در زیبایی چهره فرد  تاثیر مثبتی ایجاد کند و در کنارش سلامت تنفسی بینی فرد حفظ شده باشد، تا عمل جراحی موفقیت آمیز باشد.به عنوان مثال اگر عمل جراحی، باعث زیبایی چهره ای فرد شود ولی مشکلات تنفسی را برای شخص به وجود آورد، می توان گفت که این جراح کاملاً ناموفق است.

معیارهایی  که جراح زیبایی بینی در تهران باید داشته باشد

قبل از انجام جراحی بینی  معیارهایی را برای انتخاب جراح زیبایی در تهران در نظر بگیرید در اینجا به برخی از این موارد اشاره شده است :

معیار انتخاب جراح بینی

تقویت بینی به جای کاهش بافت های آن

یکی ازمعیارهای که باید برای انتخاب جراح زیبایی بینی در تهران  در نظر بگیرید این است که جراح  بینی در تهران به جای کم کردن و کاهش بافت های پشت بینی باید با تقویت و افزایش حمایت پایه ی بینی در ناحیه ی نوک بینی، قوزبینی را اصلاح کند. در روش های قدیمی، جراحی بینی بیشتر بر برداشتن و خارج کردن بافت بینی متکی بود و تقریباً بینی ، همیشه کوچک می شد.

 عروسکی نکردن بینی

یکی از معیارهایی که برای جراح زیبایی بینی در تهران باید در نظر گرفت این است که جراح نباید بینی را به صورت عروسکی عمل کند.اصطلاحی مثل بینی عروسکی یا بینی سرسره ای سال ها در بین مردم به عنوان اصطلاحی برای توصیف برخی  از بینی های عمل شده به کار می رفت، در صورتی  که این نوع بینی تصنعی و زشت تلقی می شوند.

قوی کردن پشت بینی

جراح زیبایی بینی در تهران باید به گونه این جراحی را انجام  دهد که بر عکس روش های قدیمی به هیچ وجه اتصالات غضروف های بینی در بخش های  مختلف قطع نشده

و برای کم کردن پهنای نوک بینی از  روش های مخصوصی،استفاده کند و نوک بینی به شکل طبیعی بدون برداشتن غضروف ها تغییر حالت دهد.بعد از جراحی نوک بینی باید حالت طبیعی داشته باشد  و پهنای بینی به قدری طبیعی باشد که انگار هیچ جراحی روی نوک بینی انجام نشده است.

چنانچه نوک بینی بیش از حد باریک شده باشد، ظاهر مصنوعی و زشتی به بینی شما خواهد داد وبا فرو رفتگی های زیادی که در اطراف آن ایجاد می شود مسیر تنفسی دچار تنگی خواهد شد..

ویزگی جراح زیبایی بینی در تهران

تقویت ساختار بینی

جراح زیبایی بینی در تهران برای رفع افتادگی بینی باید از روش های تقویتی استفاده  کند تا علاوه بر دوام طولانی مدت، ظاهر طبیعی بینی نیز حفظ شود.در چند سال اخیر در جراحی بینی برای این کار با افزودن پیوندهای ستونی متعدد غضروفی در پایه ی بینی ایجاد می کنند. در این صورت ظاهر جوان تر بینی با طبیعی بودن آن هماهنگ می شود.

 به حداقل رساندن مصرف تامپون بینی

به حداقل رساندن برش ها و زخم ها یک اصل مهم در جراحی بینی می باشد.  که جراح زیبایی بینی در تهران باید آن را رعایت کند. امروزه در بیشترجراحی های بینی سعی می شود از تامپون بینی استفاده نشود تا ناراحتی و درد بعد از عمل به حداقل خود برسد.کم کردن ضربه ها و برش های بافتی و استخوانی حین عمل باعث به حداقل رسیدن خون مردگی ها و تورم بافتی می شود، در نتیجه  مدت بهبودی فرد نیز کوتاه مدت می شود.

دکتر بینی خوب در تهران

افرادی که قصد انجام جراحی بینی را دارند در ابتدا باید به دنبال دکتر بینی خوب در تهران باشند. در حقیقت دکتر بینی خوب در تهران باید به گونه ای جراحی را انجام دهد که اثری از جراحی بینی دربینی فرد دیده نشود ، در جراحی بینی طبیعی ویژگی هایی وجود دارد که دکتر بینی خوب در تهران باید به آن آشنایی کامل داشته باشد ،تا اینکه بتواند عمل بینی طبیعی را به بهترین شکل برای فرد انجام دهد.

شناخت ویژگی های بینی توسط جراح

جراح زیبایی بینی در تهران موفق با علم زیبا شناختی  که در مورد جراحی بینی دارد باید  از تجربه و مهارت لازم و کافی نیز برخوردار باشد، می تواند یک جراحی بینی بدون نقص را انجام دهد اگر میخواهید بینی طبیعی و زیبایی داشته باشید به دنبال یک جراح زیبایی بینی ر تهران باشید  که تجربه و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشد که نتایج مطابق با انتظارات را برای متقاضیان  برآورده کنند.

جراح زیبایی بینی در تهران کیست

امروزه مدل های جراحی بینی فانتزی و عروسکی و بینی طبیعی از محبوبیت بالایی برخوردار است واین نوع جراحی ها نیاز به دقت بالای جراح زیبایی بینی در تهران می باشد پس جراحی ماهر و با تجربه را انتخاب کنید تا از نتیجه جراحی راضی باشید.

 

دکتر بیات شهبازی – فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
پروتز سینه – اولترازد


Post Views:
۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *