بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی در تهران

بهترین جراح زیبایی در تهران :اگر شما می خواهید جراحی زیبایی انجام دهید در ابتدا باید به دنبال بهترین جراح زیبایی و پلاستیک بگردید شما برای این کار بهتر است  به دنبال باتجربه‌ترین متخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک باشید زیرا این افراد به ‌راحتی مشکلات زیبایی صورت و بدن شمارا تشخیص و درمان می‌کنند.

امروزه با پیشرفت انواع جراحی‌ها به‌خصوص در زمینه جراحی‌های زیبایی  جراحی‌های زیادی در قسمت های مختلف بدن برای زیبایی انجام می‌گیرد.بنابراین شما باید درانتخاب جراحی پلاستیک خوب دقت لازم را داشته باشید . تا بعد از عمل زیبایی دچار عارضه نشوید وقسمت جراحی‌شده طبیعی‌تر به نظر بیاید.

بهترین جراح زیبایی در تهران

درنتیجه شما با انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران ،بعد از جراحی از نتیجه جراحی احساس خوبی خواهید داشت. از طرفی استفاده از جراح بی‌تجربه نه ‌تنها نتیجه خوبی برای شما نخواهد داشت  بلکه برای جبران خسارت‌های به وجود آمده باید هزینه‌ای بسیار پرداخت کنید.

بهترین جراح زیبایی در تهران کیست

قبل از هر چیزی به این نکته توجه کنید که متخصصین  جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک یکی نیستند. زیرا در جراحی پلاستیک  هدف عمده ازاین  جراحی بهبود ظاهر فرد و کمک به زیبایی صورت و اندام فرد است .این جراحی را شما می توانید در تمام قسمت‌های بدن ازجمله صورت ، سرو گردن انجام دهید. همچنین نقایص مادرزادی و حوادثی مانند سوختگی را با این نوع  جراحی ها برطرف می شود.

اما در زمینه جراحی زیبایی که امروزه پیشرفت‌های بسیاری در آن حاصل‌ شده است بیشتر برای زیبایی در قسمت های مختلف بدن انجام می شود  به‌طوری‌که جراحان در جراحی زیبایی می‌توانند نتایج ظریف‌تر و دقیق‌تری را ارائه دهند. هرچه جراح شما بهتر و مجرب‌تر باشد، نتیجه‌ی عمل برای بیمار بهتر خواهد بود. البته این را بدانید که جراح و بیمار باید در هنگام جراحی حس مشترک داشته باشند تا بتواند از جراحی نتایج  طبیعی و واقع‌بینانه‌ای به دست آورند.

انواع جراحی پلاستیک

جراحی سینه

این جراحی بیشتر با هدف افزایش یا کاهش حجم سینه انجام می‌شود که بیشتر شامل پروتز سینه – لیفت سینه- کوچک کردن سینه است.

– جراحی بینی

جراحی بینی  که بیشتر توسط جراح پلاستیک انجام می‌شود. برای انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی در تهران نیاز است که نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با اویک جلسه  مشاوره داشته باشید. جراح بینی با معاینه‌ی بینی  شما نوع بینی شمارا مشخص می‌کند و در مورد نوع جراحی و همچنین نتیجه‌ی جراحی بینی‌تان با شما صحبت خواهد نمود.

بهترین جراح زیبایی در تهران وجراح بینی

– جوان‌سازی پوست

جوانسازی پوست که بیشتر شامل پروتز گونه ، لیفت صورت ، تزریق ژل به‌صورت ، تزریق بوتاکس می باشد.

 – استفاده از دستگاههای لاغری

لیپوماتیک  یک نوع روش لاغری است که با استفاده از این روش چربی‌هایی که در نواحی خاصی از بدن انباشته ‌شده‌اند وبه کمک استفاده از این دستگاه که دارای پیشرفته‌ترین فنّاوری می‌باشد خارج می‌شود انواع لیپوماتیک شامل لیپوماتیک بازو- لیپوماتیک ران، لیپوماتیک باسن ،لیپوماتیک شکم البته دستگاههای لاغری زیادی در چند سال اخیربرای لاغری مورد استفاده قرار می گیرد که هریک کارایی خاصی را دارند.

انتخاب بهترین جراح  زیبایی در تهران

برای انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران باید به این نکات توجه کنید :

-بهترین جراح زیبایی در تهران باید درهنگام مشاوره  اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.

– بهترین جراح زیبایی در تهران باید با بیمار صادق باشد و درصورتی‌ که یک فرد شرایط لازم را برای جراحی نداشته باشد ونتیجه مطلوب را ازعمل نمی‌گیرد قبل از هر اقدامی به او توضیح دهد.

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که جراح زیبایی درتهران باید درزمینه جراحی بینی و یا جراح پلاستیک سینه دانش کافی داشته باشد زیرا تخصص‌ در جراحی ها متفاوت است . به‌عنوان ‌مثال یک جراح پلاستیک بینی  درزمینه بینی‌های گوشتی و بینی‌های استخوانی مهارت دارد و یا اینکه مجرای تنفسی را مدنظر می‌گیرد؛ این در حالی است که جراح زیبایی سینه با بافت نرم سینه سروکار دارد.

سؤالاتی که باید ازبهترین جراح زیبایی در تهران باید بپرسید

سابقه کاری جراح در زمینه جراحی بینی چقدر است؟

چند بار است که چنین عمل جراحی انجام می‌دهد؟

شما باید برای جراحی زیبایی بهترین جراح زیبایی در تهران را انتخاب کنید تا  زیبایی شمارا حفظ کند و بتواند در مورد عمل به شما اطمینان کامل بدهد بنابراین در هنگام انتخاببهترین جراح زیبایی در تهران با دقت تحقیق کنید و تجربیات و جراحی‌های قبل وبعد آن را از بیماران بپرسید.

انتخاب بهترین جراح زیبایی درتهران

نکاتی که در انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران باید بدانید

اطمینان حاصل کنید. از مدرک تخصصی جراحی زیبایی پزشک مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

این نکته را مورد توجه قراردهید که کسی که پزشک است حتما  برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی فرد مناسبی نیست و با دیدن تبلیغات ارزان ‌قیمت درمورد جراحی زیبایی  از طرف آن پزشک  به او مراجعه نکنید، اطمینان حاصل کنید که پزشک شما تخصص لازم در این زمینه را دارد سپس خود را برای جراحی دراختیار او قرار دهید.

زیرا متخصصان و فوق تخصص جراحی روش‌های مخصوصی را در این زمینه آموزش می‌بینند. متأسفانه بسیاری از پزشکان عمومی هستند که دست به کار جراحی زیبایی می زند درحقیقت با ورود غیرقانونی به حوزه جراحی پلاستیک در جستجوی سود بیشتر هستند ولی درواقع تخصصی در این زمینه ندارند.

-با توجه به نوع جراحی که می‌خواهید انجام دهید تجربیات جراح را در این خصوص بررسی کنید هر نوع جراحی پلاستیک و زیبایی نیازمند مهارت‌های خاصی است . مثلا عمل بینی بر روی استخوان ، غضروف و مجرای تنفسی کاملا متفاوت از عمل سینه است که عمدتاٌ از بافت نرم تشکیل‌شده است.بنابراین درانتخاب جراح مورد نظرخود دقت لازم را داشته باشید

-جراحی را انتخاب کنید که با او احساس امنیت می‌کنید می توان گفت که انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران  یک ریسک بزرگ  محسوب می شود زیرا نتیجه حاصل از این جراحی می‌تواند تأثیری زیادی در مسیر زندگی شما بگذارد. شما باید به جراح پلاستیک خود و گروه پشتیبانی اواعتماد داشته باشید.  جراح پلاستیکی را انتخاب کنید که دوست دارید و کاملاٌ به نتیجه کاراواطمینان دارید.

انتخاب بهترین جراح زیبایی در تهران

-در مورد امکانات اتاق عمل جراح خود اطمینان حاصل کنید بخش عمده‌ای ایمنی شما درهنگام  جراحی به بیهوشی و امکانات اتاق عمل بستگی دارد . این را بدانید که  اتاق‌های عمل باید شامل دستگاه‌های پشتیبانی ضروری و احیا باشند تا در صورت بروزهر گونه موقعیتی در دسترس باشند.

دکتر بیات شهبازی – فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
پروتز سینه – اولترازد


Post Views:
۵۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *